10.12.2022 CACIB Lubin
sędzia: Mirosław Redlicki (PL)
Psy
Klasa młodzieży
Svobodnaya Staya Peng Mongun Taiga - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
Klasa championów
TALBAN TYAL TOKHTOTOR - bdb 2
VOLAND White Hunte - ex 1
Suki
Klasa młodzieży
MASHA Bajka Jakucka - ex 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia
Svobodnaya Staya Zen Zen - ex 1, CWC
Klasa otwarta
URGAL SULUZ YOVNIKA - bdb 1
Klasa championów
ISTRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOS
04.12.2022 CAC Świebodzice o/Wałbrzych
sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)
Psy
Klasa szczeniąt
BALOO Wolf and Deer - wo 1, Best Puppy
Klasa młodzieży
JACK SPARROW Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa otwarta
EL FLAUM Soultaker Samuraj - ex 2
OOKKO BUHATYR - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Klasa championów
AYGUN - ex 1, CWC
Suki
Klasa młodzieży
ILIADA The Spirit of Sacha - ex 2
INGEBORGA The Spirit of Sacha - ex 1, Zw.Mł. BOS
Klasa pośrednia
SHANEL - nb
Klasa użytkowa
BOGEMSKAYA RAPSODIYA - ex 1, CWC, Best Female
04.12.2022 CAC Legionowo
sędzia: Iwona Krzyszowska (PL)
Psy
klasa pośrednia
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa młodzieży
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - nb
klasa pośrednia
TAYNA SEVERA FANTAZIYA - ex 1, CWC, Best Female, BOS
03.12.2022 CAC Chojnice
sędzia: Loretta Tamaseviciene (LT)
Psy
klasa pośrednia:
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa szczeniąt
ZUMBA Moje Anioły - wo 1, Best Puppy
klasa pośrednia
MAMMA MIA Sambribert - ex 1, CWC, Best Female, BOS
20.11.2022 CACIB Kielce
sędzia: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
Psy
klasa pośrednia
SUGAR Vocanocte - ex 1, CWC
Klasa championów
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, ZW.PL 2022, BOB
IRYS Bajka Jakucka - ex 2
Suki
Klasa młodzieży
MASHA Bajka Jakucka - nb
URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, Mł.Zw.PL 2022, BOS
Klasa pośrednia
KAWA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, Zw.PL 2022
Klasa championów
GRAVIA Diament Jakucji - nb
19.11.2022 CACIB Kielce
sędzia:
06.11.2022 CACIB Poznań
sędzia: Helen Tonkson (EE)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
BALOO Wolf and Deer - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa szczeniąt
IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Puppy
Klasa pośrednia
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, CWC Best Male, BOB
Klasa championów
IRYS Diament Jakucji - ex 1, CWC
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
BLACK OPIUM Wolf and Deer - o 1
Klasa młodzieży
BAJRA Snow Taraska - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
MOJRA The Spirit of Sacha - bdb 2
Klasa pośrednia
MAMMA MIA Sambribert - bdb 1
Klasa otwarta
Syrdyk Sulus Dzhakond - bdb 1
05.11.2022 CACIB Poznań
sędzia: Klaus Strack (DE)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
BALOO Wolf and Deer - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa szczeniąt
IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Puppy
Klasa młodzieży
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
Klasa championów
IRYS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male
Suki
Klasa młodzieży
BAJRA Snow Taraska - ex 1, Zw.Mł. BOS
MOJRA The Spirit of Sacha - ex 2
Klasa pośrednia
MAMMA MIA Sambribert - ex 1, CWC
Klasa otwarta
Syrdyk Sulus Dzhakond - ex 1, CWC, Best Female
23.10.2022 CAC Pruszków o/Piaseczno
Sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)
Psy
Klasa otwarta:
DYZMA THE SPIRIT OF Liinika Stamm - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży:
WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
Klasa pośrednia:
Tayna Severa FANTAZIYA - bdb 1
Klasa otwarta:
Belletristix VIGA - bdb 1
23.10.2022 Champion of Champions Bytom
Psy
klasa championów
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, BOB
16.10.2022 CAC Bałtów
Sędzia: Erna Hartveld-Upmeijer (NL)
Psy
Klasa pośrednia:
SUGAR Vocanocte - bdb 1
Suki
Klasa młodzieży:
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
Klasa otwarta:
Belletristix VIGA - bdb 1
09.10.2022 CAC Zabrze
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)
Psy
klasa championów:
ZORRO - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa szczeniąt:
INDEPENDENT Taun Forest - wo 1, Best Puppy
klasa młodzieży:
KAWA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
08.10.2022 CAC Zabrze
sędzia: Anna Chrzanowska (PL)
Psy
klasa młodzieży:
NARON Cashmere Beleza - ex 1, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
TALISMAN Wolf and Deer - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa szczeniąt:
IMPORTANT Taun Forest - wo 1, Best Puppy
klasa młodzieży:
JOJO Sambribert - ex 2
SHANEL - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOS
02.10.2022 CAC Nowy Dwór Mazowiecki o/Legionowo
sędzia: Monika Kuriata (PL)
Psy
klasa otwarta:
SUGAR Vocanocte - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa otwarta
ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female
25.09.2022 CACIB Wrocław
sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)
Psy
Klasa młodzieży:
JACK SPARROW Sambribert - ex 1, Zw.Mł.
Rave Review Volcano of Seduction - bdb 2
Klasa pośrednia:
HIGHLANDER DUNCAN Princes of the Universe -ex 1, CWC
Klasa otwarta:
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów:
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży:
MOJRA The Spirit of Sacha - bdb 2
SHANEL - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
Klasa pośrednia:
TAYNA SEVERA FANTAZIYA - ex 1, CWC
Klasa championów:
STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC
18.09.2022 CAC Jelenia Góra
Sędzia: Sebastian Harnik (PL)
Psy
Klasa szczeniąt:
JACK SPARROW Sambribert - wo 1, Best Puppy
Klasa użytkowa:
AYGUN - ex 1, CWC, Best Working Dog
Klasa championów:
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży:
ILIADA The Spirit of Sacha - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
MOJRA The Spirit of Sacha - ex 2
Klasa użytkowa:
BOGEMSKAYA RAPSODIYA - ex 1, CWC, Best Female
11.09.2022 CAC Świerklaniec o/Chorzów
Sędzia: Lenka Frncova (CZ)
Psy
Klasa młodzieży:
NARON Cashmere Beleza - ex 2
Rave Review VOLCANO OF SEDUCTION - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
Suki
Klasa szczeniąt
JOJO Sambribert - wo 1, Best Puppy
Klasa młodzieży
TAYNA SEVERA FANTAZIYA - bdb 1
Klasa championów
GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS
11.09.2022 CACIB Przemyśl
sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Psy
Klasa pośrednia:
SUGAR Vocanocte - ex 1, CWC
Klasa championów:
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży:
KAWA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł.
04.09.2022 CACIB Zakopane
sędzia:Maciej Lipiec (PL)
Psy
Klasa młodzieży:
NARON Cashmere Beleza - ex 1, Zw.Mł, BOS
Suki
Klasa młodzieży:
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - ex 1, Zw.Mł., Best Junior
Klasa championów:
GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB
04.09.2022 CACIB Kołobrzeg
Sędzia: Vytautas Baranauskas (LT)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt:
IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa championów:
GOLOS SEVERA - ex 1, CWC, Best Male, BOB
ROBINZON - ex 2
Suki
Klasa młodzieży:
LARA CROFT Siberian Friends - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
28.08.2022 CACIB Rybnik
sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)
Psy
Klasa otwarta:
BILBO BEGINS Sambribert - ex 1, CWC
Klasa championów:
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa championów:
GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS
21.08.2022 Klubowa Nordyckich Psów Zaprzęgowych
sędzia: Kristiine Uspenski (EE)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt:
IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Minor Puppy, II BIS Minor Puppy
Klasa młodzieży:
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Mł.Zw.Klubu, BOS, IV BIS BOS
Svobodnaya Staya Peng Mongun Taiga - ex 2
Klasa pośrednia:
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 1
Klasa championów:
IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Zw.Klubu, Best Male
Suki
Klasa młodzieży:
Svobodnaya Staya Zen Zen - ex 1, Mł.Zw.Klubu, Best Junior, IV BIS Junior
WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - bdb 3
Klasa pośrednia:
TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, CWC
Klasa otwarta:
El Flaum DYZHIT - ex 1, CWC, Zw.Klubu, Best Female, BOB, IV BIS
klasa championów:
VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC
III Grupa Hodowlana: Sambribert Vintage Vespa, Moonlight Shadow, Imagine Dragon
20.08.2022 CACIB Białystok
sędzia: Lenka Frncova (CZ)
Psy
Klasa młodzieży
Svobodnaya Staya Peng Mongun Taiga - ex 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC
Klasa championów
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 2
IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Suki
Klasa młodzieży
Svobodnaya Staya Zen Zen - ex 1, Zw.Mł., Best Junior
WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - ex 2
Klasa pośrednia
TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, CWC, Best Female, BOB
14.08.2022 CAC Gorlice o/Nowy Sącz
sędzia: Monika Milian (PL)
Psy
klasa pośrednia:
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży:
KAWA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł., Najlepszy Junior
30.07.2022 CACIB Moszna o/Opole
sędzia: Ewa Górska (PL)
Psy
Klasa otwarta
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 2
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa szczeniąt
INGEBORGA The Spirit of Sacha - wo 1, Best Puppy
Klasa otwarta
BELLETRISTIX IREN - ex 1, CWC
Klasa championów
STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC, Best Female, BOS
29.07.2022 CAC Moszna o/Opole
sędzia: Kristina Vanickova (CZ)
Psy
Klasa otwarta
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
23.07.2022 CAC Lipno
sędzia: Katarzyna Czarkowska (PL)
Psy
klasa otwarta:
ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1
Suki
klasa szczeniąt:
JASMINE Sambribert - wo 1, Best Puppy
10.07.2022 CACIB Bydgoszcz
Sędzia/Judge: Sergii Slukin (UA)
Suki
Klasa szczeniąt
JASMINE Sambribert - wo 1, Best Puppy
10.07.2022 CAC Nowy Targ
Sędzia: Krystyna Opara (PL)
Psy
Klasa otwarta
Bilbo Beggins Sambribert - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży
DRUSILLA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOS
09.07.2022 CAC Nowy Targ
Sędzia: Jan Ryk (PL)
Psy
Klasa otwarta
Bilbo Beggins Sambribert - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży
MASHA Bajka Jakucka - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOS
03.07.2022 CAC Szczytno
Sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak
Psy
Klasa pośrednia
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Klasa otwarta
ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1
03.07.2022 CACIB Wisła
Sędzia: Monika Kuriata-Okarmus (PL)
Psy
Klasa championów
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY
CHEGIR Diament Jakucji
Shaman NORGUN YAKUTSKIY
Suki
Klasa młodzieży
DRUSILLA Diament Jakucji
OYUN GEREL ROMANTIC POEM
Klasa pośrednia
OYUN GEREL NOKS ARKANA
Klasa championów
DELOKIS TERRA MISS FOR LILI The Future is Ours
26.06.2022 CAC Jelenia Góra
Sędzia: Alexandra Palaghie-Jors (RO)
Psy
Klasa pośrednia
OOKKO BUHATYR
Klasa użytkowa
AYGUN
Klasa championów
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB, I BOG
Suki
Klasa młodzieży
Balalajka Eden Severu
Klasa użytkowa
BOGEMSKAYA RAPSODIYA
25.06.2022 CAC Jelenia Góra
Sędzia: Dragan Babic (RS)
Psy
Klasa pośrednia
OOKKO BUHATYR
Klasa użytkowa
AYGUN
Klasa championów
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB, I BOG, III BIS
Suki
Klasa szczeniąt
INGEBORGA The Spirit of Sacha
Klasa młodzieży
Balalajka Eden Severu
Klasa użytkowa
BOGEMSKAYA RAPSODIYA
19.06.2022 CACIB Szczecin
Sędzia: Paul Stanton (SE)
Suki
Klasa szczeniąt
ILIADA The Spirit of Sacha
Klasa pośrednia
OYUN GEREL NOKS ARKANA
11.06.2022 CACIB Kraków
Sędzia: Kristina Vanickova (CZ)
Psy
Klasa szczeniąt:
NARON Cashmere Beleza - wo 1, Best Puppy
Klasa pośrednia:
IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Klasa championów:
Shaman NORGUN YAKUTSKIY - ex 1, CWC
Suki
Klasa szczeniąt:
NEMEA Cashmere Beleza - wo 1
Klasa młodzieży:
KAWA Diament Jakucji - bdb 3
MASHA Bajka Jakucka - ex 2
URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa otwarta:
BASZA Diament Jakucji - ex 2
ISTRA Bajka Jakucka -ex 1, CWC, Best Female, BOB
Klasa championów:
GRAVIA Diament Jakucji - ex 1
05.06.2022 CACIB Bytom
Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
BURAN SNOW TARASKA - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa pośrednia
TALISMAN Wolf and Deer - ex 1, CWC
Klasa otwarta
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Shaman NORGUN YAKUTSKIY
Suki
Klasa młodzieży
OYUN GEREL ROMANTIC POEM - bdb 2
URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa pośrednia
JENA Diament Jakucji - bdb 1
Klasa otwarta
DELOKIS TERRA MISS FOR LILI The Future is Ours - ex 1, CWC, Best Female, BOS
29.05.2022 CAC Gniazdów o/Będzin
sędzia: Maria Zasada (PL)
Suki
klasa młodzieży:
MASHA Bajka Jakucka - ex 1, Zw.Mł., Best Junior
klasa otwarta:
ISTRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB
28.05.2022 CACIB Leszno
sędzia: Monika Milian (PL)
Psy
klasa młodzieży:
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
klasa otwarta:
SAMBUCO The Spirit of Sacha - nb
klasa championów:
SECONDO The Spirit of Sacha - ex1, CWC, Best Male, BOB
Suki
klasa szczeniąt:
MOJRA The Spirit of Sacha - wo 1, Best Puppy
klasa młodzieży:
MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
Syrdyk Sulus DZHAKONDA - ex 1, CWC, Best Female, BOS
klasa otwarta:
GRUNIA Diament Jakucji - nb
klasa championów:
SIENA The Spirit of Sacha - nb
28.05.2022 CAC Gniazdów o/Będzin
sędzia: Maria Zasada (PL)
Suki
klasa młodzieży:
SHANEL - ex 1, Zw.Mł.
klasa otwarta:
BASZA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB
22.05.2022 CACIB Rzeszów
sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
BLUMEN SNOW TARASKA - wo 2
NAMEA Cashmere Beleza - wo 1
Klasa pośrednia
EL FLAUM Soultaker Samuraj - ex 1, CWC
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 2
TALISMAN Wolf and Deer - nb
Klasa otwarta
ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1, CWC
Klasa championów
ARTIC TRAVEL BASTYN - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Shaman NORGUN YAKUTSKIY - ex 2
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
NEMEA Cashmere Beleza - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa młodzieży
KAWA Diament Jakucji - ex 3
MASHA Bajka Jakucka - ex 2
URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa pośrednia
ISKRA Bajka Jakucka - ex 2
TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1
Klasa otwarta
NIRVANA Zimowy Zmierzch - ex 1, CWC
Klasa championów
GRAVIA Diament Jakucji - ex 2
ISTRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB
22.05.2022 CAC Słupsk
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Suki
klasa młodzieży:
OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
21.05.2022 CAC Wrocław Krajowa V grupy
sędzia: Anna Chrzanowska (PL)
Psy
klasa młodzieży:
HIGHLANDER DUNCAN Princes of the Universe - ex 1, Zw.Mł. BOS
Suki
klasa młodzieży:
Oyun Gerel ROMANTIC POEM - ex 2
TANJA Wolf and Deed - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
klasa otwarta:
Star Du Monde B'YANKA - ex 1, CWC, Best Female, BOB
14.05.2022 CACIB Łódź
Sędzia: Refet Hadzic (BA)
Psy
Klasa młodzieży
MOONLIGHT SHADOW Sambribert -nb
TAlLISMAN Woolf and Deer - ex 1, Zw.Mł.
Klasa pośrednia
DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 1, CWC
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 3
IRYS Bajka Jakucka - ex 2
Klasa otwarta
Almazy Anabara BLACK PHOENIX - bdb 1
Klasa championów
BASTYN Arctic Travel - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy
Klasa młodzieży
MELODY OF MY HEART Sambribert - nb
TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
URGAL SULUZ YOVNIKA - bdb 2
Klasa pośrednia
ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC
JENA Diament Jakucji - dyskwalifikacja
Klasa otwarta
Almazy Anabara NELBEY AIYSYT - bdb 2
GRUNIA Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
SIENA The Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS
08.05.2022 CAC Chmielno o/Gdynia
Sędzia: Cathy Delmar (IE)
Psy
Klasa młodzieży
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - bdb 1
Klasa pośrednia
TANGO The Spirit of Sacha - nb
Suki
Klasa młodzieży
MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 2
08.05.2022 CAC Krosno
sędzia Monika Kuriata-Okarmus (PL)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt
NARON Cashmere Beleza -?
Suki
Klasa championów
GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB
07.05.2022 CAC Chmielno o/Gdynia
Sędzia: Jussi Liimatainen (FI)
Psy
Klasa młodzieży
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB
Klasa pośrednia
TANGO The Spirit of Sacha - ?
Suki
Klasa młodzieży
MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł. BOS
OYUN GEREL NOKS ARKANA - bdb 2
07.05.2022 CACIB Kliczków o/Legnica
Sędzia: Igoris Zizevskis (LT)
Psy
Klasa pośrednia
Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm - ex 1, CWC
Klasa otwarta
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży
TANJA Wolf and Deer - ?
Klasa pośrednia
Syrdyk Sulus Dzhakonda - ?
Klasa otwarta
STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC
Klasa championów
SIENA The Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS
03.05.2022 CAC Golub-Dobrzyń o/Toruń
sędzia: Monika Milian (PL)
Psy
klasa młodzieży:
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB
Suki
klasa młodzieży:
MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł., BOS
01.05.2022 CAC Dobre Miasto o/Olsztyn
sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)
Suki
klasa otwarta
ERSA Diament Jakucji - ?
01.05.2022 CACIB Babimost o/Zielona Góra
sędzia: Livija Zizevske (LT)
Psy
Klasa młodzieży
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, Zw.Mł.
Klasa pośrednia
Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm
Klasa otwarta
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Klasa championów
GAIUS Diament Jakucji
Suki
Klasa młodzieży
OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa otwarta
Almazy Anabara Nelbey Aiysyt
STAR DU MONDE B'YANKA
Klasa championów
SIENA the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOB
24.04.2022 CAC Bałtów o/Radom
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)
Psy
Klasa młodzieży
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS
Klasa pośrednia
BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy
WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - vp 2
Klasa szczeniąt
URGAL SULUZ YOVNIKA - vp 1, Best Puppy
Klasa pośrednia
ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC
Klasa championów
VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC, Best Female, BOB
23.04.2022 CAC Bałtów o/Radom
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Psy
Klasa pośrednia
EL FLAUM Soultaker Samuraj - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy
Klasa pośrednia
JENA Diament Jakucji - ex 1, CWC
Klasa championów
VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC, Best Female, BOB
23.04.2022 CAC Grudziądz (popołudniowa)
Sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)
Psy
Klasa otwarta:
SAMBUCO the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
ILIADA The Spirit of Sacha - vp 1, Best Minor Puppy
Klasa otwarta
ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS
23.04.2022 CAC Grudziądz
Sędzia: Leszek Siejkowski (PL)
Psy
Klasa otwarta:
SAMBUCO the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodszych szczeniąt
ILIADA The Spirit of Sacha - vp 1, Best Minor Puppy
Klasa otwarta
ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS
10.04.2022 CAC Branice o/Racibórz
sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)
Psy
Klasa młodszych szczeniąt:
NARON Cashmere Beleza - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa otwarta
SECONDO The Spirit Of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa otwarta
Syrdyk Sulus DZHAKONDA - bdb 1
09.04.2022 CAC Branice o/Racibórz
sędzia: Katarzyna Fiszdon (PL)
Psy
Klasa otwarta
SECONDO The Spirit Of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB
Suki
Klasa młodzieży
TANJA Wolf and Deer -ex 1
Klasa pośrednia
Syrdyk Sulus DZHAKONDA - ex 1, CWC
Klasa otwarta
Mishuga Driigva - ex 1, CWC, Best Female, BOS
27.03.2022 CAC Choceń o/Włocławek
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Psy
klasa młodzieży:
MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB
klasa pośrednia:
DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 1, CWC, Best Male
Suki
klasa młodzieży:
MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł., BOS
Oyun Gerel NOKS ARKANA - ex 2
20.03.2022 CAC Pruszków o/Piaseczno
sędzia: Tomasz Kuszyk
Psy
klasa młodzieży:
FENIKS Z Klanu Wydry - bdb 1
I'M FLYING FAST LIKE IRONMAN Feel The Wildness - nb
klasa pośrednia:
IRYS Bajka Jakucka - bdb 1
Suki
klasa młodszych szczeniąt:
WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskch - vp 1 Best Minor Puppy
klasa młodzieży:
MELODY OF MY HEART Sambribert - nb
TANJA Wolf and Deer - nie do oceny
klasa pośrednia:
ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB
klasa otwarta:
Almazy Anabara NELBEY AIYSY - ex 1, CWC
12.03.2022 CAC Legionowo
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Psy
klasa młodzieży:
FENIKS Z Klanu Wydry - ex 1, Zw.Mł
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 2
I'M FLYING FAST LIKE IRONMAN Feel The Wildness - nb
klasa pośrednia:
DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 3
El Flaum SOULTAKER SAMURAI - ex 2
IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS
Suki
klasa młodszych szczeniąt:
ILIADA The Spirit Of Sacha - wo 1, Best Minor Puppy
klasa młodzieży:
TAHEYYA Woolf and Dear - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB
klasa pośrednia:
ISKRA Bajka Jakucka - bdb 1
klasa otwarta:
Almazy Anabara NELBEY AIYSY - bdb 1
12.02.2022 CACIB Katowice
Sędzia Stefan Mitrevski (MK)
Psy
Klasa szczeniąt
Tayna Severa Favorit -mo
Klasa młodzieży
HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 1
Klasa pośrednia
Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm - ex 1
Klasa otwarta
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB
SECONDO The Spirit of Sacha - ex 2
Klasa championów
Shaman NORGUN YAKUTSKIY -ex 1 CWC
Suki
Klasa szczeniąt
TAYNA SEVERA FANTAZIYA -mo
Klasa młodzieży
Jena Diament Jakucji - bdb 3
Syrdyk Sulus Dzhakonda - ex 2
TANJA Wolf and Deer - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
Klasa pośrednia
Amga Sfora Jakucji - bdb 1
ISKRA Bajka Jakucka - db
Klasa otwarta
Almazy Anabara Nelbey Aiysy - ex 2
SIENA the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS
Klasa championów
MADDIE Zimowy Zmierzch - dyskwalifikacja
VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC
15.01.2022 CAC Brodnica o/Toruń
sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)
Psy
klasa młodzieży
TALISMAN Woof and Deer - ex 1, Zw.Mł. BOS
Suki
klasa młodzieży
OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior
PRETTY POLLY Zimowy Zmierzch - ex 2
Klasa otwarta
ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB
YEKYUA PERI Jack Runner - ex 2