25.09.2022 CACIB Wrocław 

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

 

Psy

Klasa młodzieży:

JACK SPARROW Sambribert - ex 1, Zw.Mł.

Rave Review Volcano of Seduction - bdb 2

Klasa pośrednia:

HIGHLANDER DUNCAN Princes of the Universe  -ex 1, CWC

Klasa otwarta:

GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów:

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodzieży:

MOJRA The Spirit of Sacha - bdb 2

SHANEL - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS

Klasa pośrednia:

TAYNA SEVERA FANTAZIYA - ex 1, CWC

Klasa championów:

STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC

 


18.09.2022 CAC Jelenia Góra

Sędzia: Sebastian Harnik (PL)

 

Psy 
Klasa szczeniąt:
JACK SPARROW Sambribert - wo 1, Best Puppy 
Klasa użytkowa:
AYGUN - ex 1, CWC, Best Working Dog
Klasa championów:
CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki
Klasa młodzieży:

ILIADA The Spirit of Sacha - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS

MOJRA The Spirit of Sacha -?

Klasa użytkowa:

BOGEMSKAYA RAPSODIYA - ex 1, CWC, Best Female

 


 

11.09.2022 CAC Świerklaniec o/Chorzów

Sędzia: Lenka Frncova (CZ)

Psy

Klasa młodzieży:

NARON Cashmere Beleza -

Rave Review VOLCANO OF SEDUCTION - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB

 

Suki

Klasa szczeniąt

JOJO Sambribert - wo 1, Best Puppy

Klasa młodzieży

TAYNA SEVERA FANTAZIYA - 

Klasa championów

GRAVIA Diament Jakucji - 

 


11.09.2022 CACIB Przemyśl

sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)

 

Psy

Klasa pośrednia:

SUGAR Vocanocte - ex 1, CWC

Klasa championów:

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male, BOB 

 

Suki

Klasa młodzieży:

KAWA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł.

 


04.09.2022 CACIB Zakopane

sędzia:Maciej Lipiec (PL)

 

Psy

Klasa młodzieży:

NARON Cashmere Beleza - ex 1, Zw.Mł, BOS

 

Suki

Klasa młodzieży:

SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - ex 1, Zw.Mł., Best Junior

Klasa championów:

GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


28.08.2022 CACIB Rybnik

sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)

 

Psy 

Klasa otwarta:

BILBO BEGINS Sambribert - ex 1, CWC

Klasa championów:

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male, BOB 

 

Suki

Klasa championów:

GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 

 


04.09.2022 CACIB Kołobrzeg

Sędzia: Vytautas Baranauskas (LT)

 

Psy
Klasa młodszych szczeniąt:
IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Minor Puppy
Klasa championów:
GOLOS SEVERA - ex 1, CWC, Best Male, BOB
ROBINZON - ex 2

 

Suki

Klasa młodzieży:

LARA CROFT Siberian Friends - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS

 


21.08.2022 Klubowa Nordyckich Psów Zaprzęgowych

sędzia: Kristiine Uspenski (EE)

 

Psy

Klasa młodszych szczeniąt:

IMAGINE DRAGON Sambribert - wo 1, Best Minor Puppy, II BIS Minor Puppy

Klasa młodzieży:

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Mł.Zw.Klubu, BOS, IV BIS BOS

Svobodnaya Staya Peng Mongun Taiga - ex 2 

Klasa pośrednia:

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 1

Klasa championów:

IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Zw.Klubu, Best Male

 

Suki

Klasa młodzieży:

Svobodnaya Staya Zen Zen - ex 1, Mł.Zw.Klubu, Best Junior, IV BIS Junior

SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - ex 2

WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - bdb 3

Klasa pośrednia:

TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, CWC 

Klasa otwarta:

El Flaum DYZHIT - ex 1, CWC, Zw.Klubu, Best Female, BOB, IV BIS

klasa championów:

VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC

 


20.08.2022 CACIB Białystok

sędzia: Lenka Frncova (CZ)

 

Psy

Klasa młodzieży

Svobodnaya Staya Peng Mongun Taiga - ex 1, Zw.Mł

Klasa pośrednia

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC

Klasa championów

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY  - ex 2

IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS

 

Suki

Klasa młodzieży

Svobodnaya Staya Zen Zen - ex 1, Zw.Mł., Best Junior

WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - ex 2

Klasa pośrednia

TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


30.07.2022 CACIB Moszna o/Opole

sędzia: Ewa Górska (PL)

 

Psy

Klasa otwarta

GAIUS Diament Jakucji  - ex 1, CWC

Klasa championów

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 2

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa szczeniąt

INGEBORGA The Spirit of Sacha - wo 1, Best Puppy 

Klasa otwarta

BELLETRISTIX IREN - ex 1, CWC

Klasa championów

STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


29.07.2022 CAC Moszna o/Opole

sędzia: Kristina Vanickova (CZ)

 

Psy 

Klasa otwarta

GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 


23.07.2022 CAC Lipno

sędzia: Katarzyna Czarkowska (PL)

 

Psy

klasa otwarta:

ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1

 

Suki

klasa szczeniąt:

JASMINE Sambribert - wo 1, Best Puppy

 


10.07.2022 CACIB Bydgoszcz

Sędzia/Judge: Sergii Slukin (UA)

 

Suki 

Klasa szczeniąt

JASMINE Sambribert - wo 1, Best Puppy

 


10.07.2022 CAC Nowy Targ

Sędzia: Krystyna Opara (PL)

 

Psy

Klasa otwarta

Bilbo Beggins Sambribert - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodzieży

DRUSILLA Diament Jakucji - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOS

 


09.07.2022 CAC Nowy Targ

Sędzia: Jan Ryk (PL)

 

Psy

Klasa otwarta

Bilbo Beggins Sambribert - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodzieży

MASHA Bajka Jakucka - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOS

 


03.07.2022 CAC Szczytno

Sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak

 

Psy

Klasa pośrednia

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, CWC, Best Male, BOB

Klasa otwarta

ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1

 


03.07.2022 CACIB Wisła

Sędzia: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

 

Psy

Klasa championów

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY

CHEGIR Diament Jakucji

Shaman NORGUN YAKUTSKIY

 

Suki

Klasa młodzieży

DRUSILLA Diament Jakucji

OYUN GEREL ROMANTIC POEM

Klasa pośrednia

OYUN GEREL NOKS ARKANA

Klasa championów

DELOKIS TERRA MISS FOR LILI The Future is Ours

 


26.06.2022 CAC Jelenia Góra

Sędzia: Alexandra Palaghie-Jors (RO)

 

Psy

Klasa pośrednia

OOKKO BUHATYR

Klasa użytkowa

AYGUN

Klasa championów

GAIUS Diament Jakucji  - ex 1, CWC, Best Male, BOB, I BOG

 

Suki

Klasa młodzieży

Balalajka Eden Severu

Klasa użytkowa

BOGEMSKAYA RAPSODIYA

 


25.06.2022 CAC Jelenia Góra

Sędzia: Dragan Babic (RS)

 

Psy

Klasa pośrednia

OOKKO BUHATYR

Klasa użytkowa

AYGUN

Klasa championów

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB, I BOG, III BIS

 

Suki

Klasa szczeniąt

INGEBORGA The Spirit of Sacha

Klasa młodzieży

Balalajka Eden Severu

Klasa użytkowa

BOGEMSKAYA RAPSODIYA

 


19.06.2022 CACIB Szczecin

Sędzia: Paul Stanton (SE)

 

Suki

Klasa szczeniąt

ILIADA The Spirit of Sacha

Klasa pośrednia

OYUN GEREL NOKS ARKANA

 


11.06.2022 CACIB Kraków

Sędzia: Kristina Vanickova (CZ)

 

Psy 

Klasa szczeniąt:

NARON Cashmere Beleza - wo 1, Best Puppy

Klasa pośrednia:

IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS

Klasa championów:

Shaman NORGUN YAKUTSKIY - ex 1, CWC

 

Suki

Klasa szczeniąt:

NEMEA Cashmere Beleza - wo 1

Klasa młodzieży:

KAWA Diament Jakucji - bdb 3

MASHA Bajka Jakucka - ex 2

URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

Klasa otwarta:

BASZA Diament Jakucji - ex 2 

ISTRA Bajka Jakucka -ex 1, CWC, Best Female, BOB

Klasa championów:

GRAVIA Diament Jakucji - ex 1

 


05.06.2022 CACIB Bytom

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

 

Psy
Klasa młodszych szczeniąt

BURAN SNOW TARASKA - wo 1, Best Minor Puppy

Klasa pośrednia

TALISMAN Wolf and Deer - ex 1, CWC

Klasa otwarta

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów

GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

Shaman NORGUN YAKUTSKIY 

 

Suki

Klasa młodzieży

OYUN GEREL ROMANTIC POEM - bdb 2

URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

Klasa pośrednia

JENA Diament Jakucji

Klasa otwarta

DELOKIS TERRA MISS FOR LILI The Future is Ours - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


29.05.2022 CAC Gniazdów o/Będzin

sędzia: Maria Zasada (PL)

 

Suki

klasa młodzieży:

MASHA Bajka Jakucka - ex 1, Zw.Mł., Best Junior

klasa otwarta:

ISTRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


28.05.2022 CACIB Leszno

sędzia: Monika Milian (PL)

 

Psy

klasa młodzieży:

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior 

klasa otwarta:

SAMBUCO The Spirit of Sacha - nb

klasa championów:

SECONDO The Spirit of Sacha - ex1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

klasa szczeniąt: 

MOJRA The Spirit of Sacha - wo 1, Best Puppy

klasa młodzieży:

MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł.

klasa pośrednia:

Syrdyk Sulus DZHAKONDA - ex 1, CWC, Best Female, BOS 

klasa otwarta:

GRUNIA Diament Jakucji - nb

klasa championów:

SIENA The Spirit of Sacha - nb

 


28.05.2022 CAC Gniazdów o/Będzin

sędzia: Maria Zasada (PL)

 

Suki

klasa młodzieży:

SHANEL - ex 1, Zw.Mł. 

klasa otwarta:

BASZA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


22.05.2022 CACIB Rzeszów

sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)

 

Psy

Klasa młodszych szczeniąt

BLUMEN SNOW TARASKA

Cashmere BELEZA

Klasa pośrednia

EL FLAUM Soultaker Samuraj - ex 1, CWC

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 2

TALISMAN Wolf and Deer - nb

Klasa otwarta

ALMAZY ANABARA Black Phoenix - ex 1, CWC

Klasa championów

ARTIC TRAVEL BASTYN - ex 1, CWC, Best Male, BOS

Shaman NORGUN YAKUTSKIY - ex 2

 

Suki

Klasa młodszych szczeniąt

NEMEA Cashmere Beleza

Klasa młodzieży

KAWA Diament Jakucji

MASHA Bajka Jakucka

URGAL SULUZ YOVNIKA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

Klasa pośrednia

ISKRA Bajka Jakucka

TAHEYYA Wolf and Deer

Klasa otwarta

NIRVANA Zimowy Zmierzch

Klasa championów

GRAVIA Diament Jakucji

ISTRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


22.05.2022 CAC Słupsk

sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

 

Suki

klasa młodzieży:

OYUN GEREL NOKS ARKANA -?

 


21.05.2022 CAC Wrocław Krajowa V grupy 

sędzia: Anna Chrzanowska (PL)

 

Psy 

klasa młodzieży:

HIGHLANDER DUNCAN Princes of the Universe

 

Suki

klasa młodzieży:

Oyun Gerel ROMANTIC POEM - ex 2

TANJA Wolf and Deed - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

klasa otwarta:

Star Du Monde B'YANKA - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


14.05.2022 CACIB Łódź

Sędzia: Refet Hadzic (BA)

 

Psy

Klasa młodzieży

MOONLIGHT SHADOW Sambribert -nb

TAlLISMAN Woolf and Deer - ex 1, Zw.Mł.

Klasa pośrednia

DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 1, CWC

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 3

IRYS Bajka Jakucka - ex 2

Klasa otwarta 

Almazy Anabara BLACK PHOENIX - bdb 1

Klasa championów

BASTYN Arctic Travel - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki 

Klasa młodszych szczeniąt

SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy 

Klasa młodzieży

MELODY OF MY HEART Sambribert - nb

TAHEYYA Wolf and Deer - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

URGAL SULUZ YOVNIKA - bdb 2

Klasa pośrednia

ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC

JENA Diament Jakucji - dyskwalifikacja

Klasa otwarta

Almazy Anabara NELBEY AIYSYT - bdb 2

GRUNIA Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów

SIENA The Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


08.05.2022 CAC Chmielno o/Gdynia

Sędzia: Cathy Delmar (IE)

 

Psy

Klasa młodzieży

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - bdb 1

Klasa pośrednia

TANGO The Spirit of Sacha - nb

 

Suki

Klasa młodzieży

MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB

OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 2

 


08.05.2022 CAC Krosno

sędzia Monika Kuriata-Okarmus (PL)

 

Psy

Klasa młodszych szczeniąt

NARON Cashmere Beleza -?

 

Suki

Klasa championów

GRAVIA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


07.05.2022 CAC Chmielno o/Gdynia

Sędzia: Jussi Liimatainen (FI)

 

Psy

Klasa młodzieży

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB

Klasa pośrednia

TANGO The Spirit of Sacha - ?

 

Suki

Klasa młodzieży

MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł. BOS

OYUN GEREL NOKS ARKANA - bdb 2

 


07.05.2022 CACIB Kliczków o/Legnica

Sędzia: Igoris Zizevskis (LT)

 

Psy

Klasa pośrednia

Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm - ex 1, CWC

Klasa otwarta

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów

GAIUS Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodzieży

TANJA Wolf and Deer - ?

Klasa pośrednia

Syrdyk Sulus Dzhakonda - ?

Klasa otwarta

STAR DU MONDE B'YANKA - ex 1, CWC

Klasa championów 

SIENA The Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


03.05.2022 CAC Golub-Dobrzyń o/Toruń

sędzia: Monika Milian (PL)

 

Psy

klasa młodzieży:

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB

 

Suki

klasa młodzieży:

MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł., BOS

 


01.05.2022 CAC Dobre Miasto o/Olsztyn

sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)

 

Suki

klasa otwarta

ERSA Diament Jakucji - ?

 


01.05.2022 CACIB Babimost o/Zielona Góra

sędzia: Livija Zizevske (LT)

 

Psy

Klasa młodzieży

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, Zw.Mł. 

Klasa pośrednia

Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm

Klasa otwarta

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOS

Klasa championów

GAIUS Diament Jakucji

 

Suki

Klasa młodzieży

OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

Klasa otwarta

Almazy Anabara Nelbey Aiysyt

STAR DU MONDE B'YANKA

Klasa championów

SIENA the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


24.04.2022 CAC Bałtów o/Radom

sędzia: Ryszard Wacławik (PL)

 

Psy

Klasa młodzieży

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOS

Klasa pośrednia

BELLETRISTIX BOY DOESNT CRY - ex 1, CWC, Best Male

 

Suki

Klasa młodszych szczeniąt

SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy

WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskich - vp 2

Klasa szczeniąt

URGAL SULUZ YOVNIKA - vp 1, Best Puppy

Klasa pośrednia

ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC

Klasa championów

VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


23.04.2022 CAC Bałtów o/Radom

sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

 

Psy 
Klasa pośrednia
EL FLAUM Soultaker Samuraj - ex 1, CWC, Best Male, BOS

Suki
Klasa młodszych szczeniąt
SEINE ZOLHUNTER Des Legendes De Retz - vp 1, Best Minor Puppy
Klasa pośrednia
JENA Diament Jakucji - ex 1, CWC

Klasa championów 

VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC, Best Female, BOB

 


23.04.2022 CAC Grudziądz (popołudniowa)

Sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)

 

Psy

Klasa otwarta:

SAMBUCO the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodszych szczeniąt

ILIADA The Spirit of Sacha - vp 1, Best Minor Puppy

Klasa otwarta

ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


23.04.2022 CAC Grudziądz

Sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

 

Psy

Klasa otwarta:

SAMBUCO the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodszych szczeniąt

ILIADA The Spirit of Sacha - vp 1, Best Minor Puppy

Klasa otwarta

ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


10.04.2022 CAC Branice o/Racibórz

sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)

 

Psy

Klasa młodszych szczeniąt:

NARON Cashmere Beleza - ?

Klasa otwarta

SECONDO The Spirit Of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa otwarta

Syrdyk Sulus DZHAKONDA - ?

 


09.04.2022 CAC Branice o/Racibórz

sędzia: Katarzyna Fiszdon (PL)

 

Psy

Klasa otwarta

SECONDO The Spirit Of Sacha - ex 1, CWC, Best Male, BOB

 

Suki

Klasa młodzieży

TANJA Wolf and Deer -?

Klasa pośrednia

 

Syrdyk Sulus DZHAKONDA - ex 1, CWC

Klasa otwarta

Mishuga Driigva - ex 1, CWC, Best Female, BOS

 


27.03.2022 CAC Choceń o/Włocławek

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

 

Psy

klasa młodzieży:

MOONLIGHT SHADOW Sambribert - ex 1, Zw.Mł., Best Junior, BOB

klasa pośrednia:

DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 1, CWC, Best Male

 

Suki

klasa młodzieży:

MELODY OF MY HEART Sambribert - ex 1, Zw.Mł., BOS

Oyun Gerel NOKS ARKANA - ex 2

 


20.03.2022 CAC Pruszków o/Piaseczno

sędzia: Tomasz Kuszyk

 

Psy

klasa młodzieży:

FENIKS Z Klanu Wydry - bdb 1

I'M FLYING FAST LIKE IRONMAN Feel The Wildness - nb

klasa pośrednia:

IRYS Bajka Jakucka - bdb 1

 

Suki

klasa młodszych szczeniąt:

WIDMO WIEDŹMA z Grajdołka Demonów Słowiańskch - vp 1 Best Minor Puppy

klasa młodzieży:

MELODY OF MY HEART Sambribert - nb

TANJA Wolf and Deer - nie do oceny

klasa pośrednia:

ISKRA Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Female, BOB

klasa otwarta:

Almazy Anabara NELBEY AIYSY - ex 1, CWC

 


12.03.2022 CAC Legionowo

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

 

Psy

klasa młodzieży:

FENIKS Z Klanu Wydry - ex 1, Zw.Mł

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - ex 2

I'M FLYING FAST LIKE IRONMAN Feel The Wildness - nb

klasa pośrednia:

DYZMA THE SPIRIT Of Liinika Stamm - ex 3

El Flaum SOULTAKER SAMURAI - ex 2

IRYS Bajka Jakucka - ex 1, CWC, Best Male, BOS

 

Suki

klasa młodszych szczeniąt:

ILIADA The Spirit Of Sacha - wo 1, Best Minor Puppy

klasa młodzieży:

TAHEYYA Woolf and Dear - ex 1, Zw.Mł. Best Junior, BOB

klasa pośrednia:

ISKRA Bajka Jakucka - bdb 1

klasa otwarta:

Almazy Anabara NELBEY AIYSY - bdb 1

 


12.02.2022 CACIB Katowice

Sędzia Stefan Mitrevski (MK)

 

Psy

Klasa szczeniąt

Tayna Severa Favorit -mo

Klasa młodzieży

HIGHLANDER CONNOR Princes of the Universe - bdb 1

Klasa pośrednia

Dyzma The Spirit Of Liinika Stamm - ex 1

Klasa otwarta

CHEGIR Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Male, BOB

SECONDO The Spirit of Sacha - ex 2

Klasa championów

Shaman NORGUN YAKUTSKIY -ex 1 CWC

 

Suki

Klasa szczeniąt

TAYNA SEVERA FANTAZIYA -mo

Klasa młodzieży

Jena Diament Jakucji - bdb 3

Syrdyk Sulus Dzhakonda - ex 2

TANJA Wolf and Deer - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

Klasa pośrednia

Amga Sfora Jakucji - bdb 1

ISKRA Bajka Jakucka - db 

Klasa otwarta

Almazy Anabara Nelbey Aiysy - ex 2

SIENA the Spirit of Sacha - ex 1, CWC, Best Female, BOS

Klasa championów

MADDIE Zimowy Zmierzch - dyskwalifikacja

VINTAGE VESPA Sambribert - ex 1, CWC

 


15.01.2022 CAC Brodnica o/Toruń

sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)

 

Psy

klasa młodzieży

TALISMAN Woof and Deer - ex 1, Zw.Mł. BOS

 

Suki

klasa młodzieży

OYUN GEREL NOKS ARKANA - ex 1, Zw.Mł. Best Junior

PRETTY POLLY Zimowy Zmierzch - ex 2

Klasa otwarta

ERSA Diament Jakucji - ex 1, CWC, Best Female, BOB

YEKYUA PERI Jack Runner - ex 2



Flag Counter